Simple realestate profile (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Send
bs: Pošalji

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
