Simple realestate profile (1.0.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Read more
cs: Číst dál

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page
cs: Stránka

en: Location
cs: Místo

en: Price
cs: Cena

en: Send
cs: Poslat

en: month
cs: měsíc

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
