Simple realestate profile (1.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Page
cy: Tudalen

en: Location
cy: Lleoliad

en: Price
cy: Pris

en: Send
cy: Anfon

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
