Simple realestate profile (1.0.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Page
el: Σελίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Price
el: Tιμή

en: Send
el: Αποστολή

en: View all
el: Εμφάνιση όλων

en: month
el: μήνας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
