Simple realestate profile (1.0.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Page
eu: Orria

en: Location
eu: Kokalekua

en: Send
eu: Bidali

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: month
eu: hilabete

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
