Simple realestate profile (1.0.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Price
ga: Praghas

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: month
ga: mí

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
