Simple realestate profile (1.0.1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Read more
gl: Ler máis

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Location
gl: Localización

en: Price
gl: Prezo

en: Send
gl: Enviar

en: month
gl: mes

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior
