Simple realestate profile (1.0.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Search
hi: खोज

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Location
hi: स्थान

en: Send
hi: भेजें

en: View all
hi: सभी देखें

en: month
hi: माह

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
