Simple realestate profile (1.0.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Read more
hu: Tovább

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page
hu: Oldal

en: Location
hu: Helyszín

en: Price
hu: Ár

en: Send
hu: Küldés

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: month
hu: hónap

en: Book now
hu: Foglalás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Share on
hu: Megosztás:

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
