Simple realestate profile (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Send
hy: Ուղարկել
