Simple realestate profile (1.0.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Search
it: Cerca

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Page
it: Pagina

en: Location
it: Posizione

en: Price
it: Prezzo

en: Send
it: Invia

en: View all
it: Visualizza tutti

en: month
it: mese

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Pagination
it: Paginazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina
