Simple realestate profile (1.0.1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page
ja: ページ

en: Location
ja: 場所

en: Price
ja: 価格

en: Send
ja: 送信

en: View all
ja: 全てを表示

en: month
ja: 月

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
