Simple realestate profile (1.0.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
