Simple realestate profile (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Price
lt: Kaina

en: Send
lt: Siųsti

en: View all
lt: Rodyti visus

en: month
lt: mėnesis

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
