Simple realestate profile (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: Send
mn: Илгээх
