Simple realestate profile (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Price
mr: किंमत

en: Send
mr: पाठवा

en: View all
mr: सर्व दाखवा

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
