Simple realestate profile (1.0.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Location
nl: Locatie

en: Price
nl: Prijs

en: Send
nl: Versturen

en: View all
nl: Alles weergeven

en: month
nl: maand

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
