Simple realestate profile (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Read more
nn: Les meir

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad

en: Price
nn: Pris

en: View all
nn: Sjå alle

en: month
nn: månad

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
