Simple realestate profile (1.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page
oc: Pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Send
oc: Mandar

en: month
oc: mes

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Current page
oc: Pagina actuala
