Simple realestate profile (1.0.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Price
pl: Cena

en: Send
pl: Wyślij

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: month
pl: miesiąc

en: Book now
pl: Rezerwuj

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Real Estate
pl: Nieruchomość

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
