Simple realestate profile (1.0.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Search
ps: لټون

en: Page
ps: پاڼه

en: month
ps: میاشت

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
