Simple realestate profile (1.0.1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Read more
ru: Подробнее

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: Location
ru: Место

en: Price
ru: Цена

en: Send
ru: Отправить

en: View all
ru: Посмотреть все

en: month
ru: месяц

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Main content
ru: Основной контент

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Price per month
ru: Цена в месяц

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
