Simple realestate profile (1.0.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Price
sk: Cena

en: Send
sk: Odoslať

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: <span class="page-link">Page @items.current</span>
sk: <span class="page-link">Strana @items.current</span>
