Simple realestate profile (1.0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Read more
sl: Preberite več

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Price
sl: Cena

en: Send
sl: Pošlji

en: View all
sl: Prikaži vse

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
