Simple realestate profile (1.0.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Price
th: ราคา

en: Send
th: ส่ง

en: Listing
th: ลิสติ้งธุรกิจ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
