Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-alpha10) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's

en: Custom error message
nl: Aangepaste foutmelding

en: Handler settings
nl: Instellingen voor handler

en: There was an error during validation of your form submission, please try to reload the page and submit form again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de controle van uw inzending, probeer de pagina opnieuw te laden en het formulier opnieuw in te vullen.
