Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie

en: Custom error message
pl: Niestandardowy komunikat błędu
