Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: About
da: Om

en: Site key
da: Nøgle
