Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Custom error message
uk: Власне повідомлення про помилку

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: Provides simple integration with Google reCaptcha, keeping forms and webforms secure.
uk: Забезпечує просту інтеграцію з Google reCaptcha, захищаючи форми та вебформи.
