Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Custom error message
sv: Anpassat felmeddelande
