Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་
