Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
