Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: User
fi: Käyttäjä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: from
fi: lähtien

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
