Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
