Simple Redirect (8.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: from
oc: Expeditor

en: Machine name
oc: Nom sistèma
