Simple search form (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
