Simple search form (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Path
id: Jalur

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: View arguments
id: Argumen view

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: About
id: Tentang
