Simple search form (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: About
pl: O stronie
