Simple search form (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Path
ru: Путь

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: View arguments
ru: Аргументы представления

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: About
ru: Информация

en: Invisible
ru: Невидимый

en: Label display mode
ru: Режим отображения метки
