Simple search form (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: Path
da: Sti

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: View arguments
da: Argumenter til oversigt

en: Text field
da: Tekstfelt

en: About
da: Om
