Simple search form (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Path
fr: Chemin

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: View arguments
fr: Arguments de la vue

en: Text field
fr: Champ texte

en: About
fr: À propos
