Simple search form (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Display submit button
pt: Exibir botão de envio

en: View arguments
pt: Argumentos da visualização

en: Text field
pt: Campo de texto

en: About
pt: Sobre

en: Invisible
pt: Invisível
