Simple search form (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Path
ja: パス

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: View arguments
ja: ビューの引数

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: About
ja: アバウト
