Simple search form (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Path
lv: Ceļš

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: About
lv: Par
