Simple search form (8.x-1.9) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Search
ms: Carian

en: Path
ms: Laluan

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Text field
ms: Medan teks

en: About
ms: Perihal
