Simple search form (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Path
uk: Шлях

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Display submit button
uk: Відображати кнопку надсилання

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Text field
uk: Текстове поле

en: About
uk: Про модуль

en: Invisible
uk: Невидиме
