Simple search form (8.x-1.8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
