Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন
