Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Preview
gl: Vista previa
