Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
